En
تاریخ : جمعه 20 مهر 1397
کد 4528

جلسه ستاد اقامه نماز مشترک با شورای فرهنگی برگزار شد

جلسه ستاد اقامه نماز مشترک با شورای فرهنگی با حضور مهندس یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه، جلسه ستاد اقامه نماز مشترک با شورای فرهنگی با حضور مهندس یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان، حجت الاسلام و المسلمین امیری ارجمند امام جمعه فیروزکوه و مسئولان محلی روز پنجشنبه ۱۹ مهر ماه در دفتر امام جمعه برگزار شد.

مهندس یوسفی جمارانی در این جلسه ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) اظهار داشت: مجموعه تصمیمات و اقداماتی که در تمام زمینه ها انجام می شود، باید مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرند تا تأثیرگذاری آنها مشخص شده و موانعی که در برخی موارد وجود دارد، شناخته و برطرف شود؛ لذا بر مبنای ارزیابی عملکردها میتوان مسیر آینده را اصلاح کرد.

وی تأکید کرد: ستاد اقامه نماز با اهداف بسیاری در سراسر کشور جلسات متعددی برگزار میکند اما امروزه در جامعه شاهد مسائلی هستیم که نشان می دهد برخی از اهداف این جلسات به خوبی تحقق نیافته است و با در نظر گرفتن حد فاصل جلسات و اقدامات در سال های متوالی، مشخص می شود تا چه میزان در افرادی که به دلایل مختلف، کاهلی در نماز خواندن دارند تاثیرگذار بوده است.

این مقام مسئول بیان داشت: مسئولان نظام و کسانی که اعتقاد و باور دارند باید برای پاسخگویی به شبهات برنامه ریزی داشته باشند و از اقدامات کلیشه ای فاصله بگیرند؛ پس از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، فرصت آزمون و خطا گذشته است و امروز باید دستاوردهای انقلاب خصوصاً در زمینه نماز برای جامعه تبلور داشته باشد.

مهندس یوسفی جمارانی گفت: امروزه شاهد آن هستیم که بسیاری از مصوبات جلسات حال حاضر، در ادوار گذشته نیز اجرا شده اند اما روند آنها مورد بررسی قرار نگرفته و گزارشی از میزان تاثیر آنها در دست نیست.

وی ادامه داد: مجوعه دستگاه های فرهنگی با همکاری متولیان این حوزه می توانند کارگروهی تشکیل دهند تا مشکلات این بخش را ریشه یابی و حل کنند.  • نوشته شده
  • در جمعه 20 مهر 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 27