En
تاریخ : جمعه 20 مهر 1397
کد 4526

جلسه ستاد هماهنگی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد

جلسه ستاد هماهنگی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور مدیران و مسئولین شهرستان فیروزکوه در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، جلسه ستاد هماهنگی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور مهندس یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان، حجت الاسلام والمسلمین محمودی رئیس شورای هماهنگی سازمان تبلیغات استان تهران، حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند امام جمعه فیروزکوه، معاونین فرمانداری و بخشداران شهرستان و مسئولان محلی روز پنجشنبه ۱۹ مهرماه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

مهندس یوسفی جمارانی در این جلسه ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) اظهار داشت: دستگاه های اجرایی گزارش کاملی از مجموعه خدمات انقلاب اسلامی در شهرستان را تدوین نمایند و دقت گردد در این گزارشات محتواسازی باید متناسب با زبان رسانه و جامعه امروز تنظیم شود تا این خدمات برای مردم بیان گردد.

همچنین با اشاره به اینکه مسئولیت هر یک از کارگروه ها با یکی از ادارات شهرستان است، بیان داشت: مساجد پایگاه انقلاب بوده اند و این کار گروه که بر عهده سازمان تبلیغات اسلامی است، اهمیت بسیار بالایی دارد و سایر کارگروه ها نیز با همکاری و پذیرش مسئولیت های مربوطه برای تحقق اهداف این ستاد تلاش می کنند.

این مقام مسئول گفت:مراسم اربعین با اقدامات خودجوش مردمی که طی این یک دهه اخیر شکل گرفته بعد جهانی و ایرانی دارد؛ بزرگترین اجتماع تاریخی بشر که بخش قابل توجهی از آن نیز توسط ایرانیان رقم میخورد یکی از دست آوردهای انقلاب است که در حاشیه آن میتوان برای این مراسم کار فرهنگی و اطلاع رسانی انجام داد.

مهندس یوسفی جمارانی ابراز کرد: مراسم 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی است، از بزرگترین شاخص های انقلاب هست و امسال نیز با توجه ویژه و اهتمام بیشتری برگزار شود.
ایشان در پایان افزودند: تبلور تمام این اقدامات و تلاش ها در ایام الله دهه فجر نمایان می گردد و همه کارگروه های عضو ستاد هماهنگی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با اطلاع رسانی این دستاوردها و اقدامات، نقش موثری در افزایش امید اجتماعی، همبستگی و وحدت ملی خواهند داشت.  • نوشته شده
  • در جمعه 20 مهر 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 25