En
تاریخ : شنبه 20 مرداد 1397
کد 4402

دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با فرماندار شهرستان فیروزکوه

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ضمن بازدید از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فیروزکوه، با فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو نمود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، فرماندار شهرستان در گفتگو با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به همکاری و تعامل با حوزه فرهنگ و هنر شهرستان اشاره و نتایج حاصل از آن را در عرصه های مختلف بسیار موثر دانست.

جمارانی در ادامه گفت: ظرفیت های مناسب فرهنگی در نقاط مختلف شهرستان، به خصوص در روستاها وجود دارد که امید است مورد توجه ویژه قرار گیرد. شهرستان فیروزکوه شاهد حضور دو تا سه برابری گردشگران در نیمه اول سال می باشد که اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی می تواند با  جذابیت های خاص، از این ظرفیت، به نحو شایسته استفاده نماید.

همچنین جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران گفت: فیروزکوه دارای قدمت تاریخی، زیبایی های طبیعی، فرهنگ غنی و اقوام مختلف و محل تلاقی سه استان کشور است؛ که این ظرفیت های ویژه می تواند برنامه های فرهنگی و هنری این شهرستان را به برنامه های منطقه ای تبدیل نماید.

وی افزود: همراهی فرماندار محترم شهرستان با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی می تواند اتفاقات خوبی را برای فرهنگ و هنر منطقه در پی داشته باشد. استفاده از پتانسیل و هم افزایی دستگاه های شهرستانی از جمله سیاست های ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ها می باشد.

جاودانی ادامه داد : توجه نسل جوان به هنر و ورزش زیاد است و این علایق، باید مورد عنایت مسئولان فرهنگ و هنر قرار گیرد. 
  • نوشته شده
  • در شنبه 20 مرداد 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 33