En
تاریخ : دوشنبه 18 تير 1397
کد 4330

مهندس شاملو معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور:

یک میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت روستاهای فیروزکوه تخصیص یافت

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور از تخصیص ۱ میلیارد تومان اعتبار جهت آسفالت ۱۰ روستا فیروزکوه برای فصل کاری جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه ، محمدرضا شاملو روز دوشنبه در سفر یکروزه خود به فیروزکوه  در نشستی در فرمانداری اظهار داشت: اعتبارات ملی سال جاری نسبت به سال قبل ۱/۲ و نسبت به سال ۹۵ ۱/۴ کاهش یافته است و حجم درخواست ها به مراتب رو به افزایش است.ولی در عین حال برای آسفالت راه های روستایی فیروزکوه یک میلیارد تومان اعتبار در نظر خواهیم گرفت
وی در ادامه افزود: طرح هادی در استان تهران محدود در نظر گرفته شده که امروزه نتایج آن ملموس است؛ لذا سعی داشته ایم تا در ان حوزه انعطاف پذیری را افزایش دهیم؛ باید جهت جلوگیری از تخلف، برای احقاق حق مردم باید راهکار ارائه دهیم، چرا که در صورت افزایش تخلفات، دولت به منظور پیشگیری از تخلف دچار مشکل خواهد شد.
 
همچنین قاسم میرزایی نیکو، نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، در ادامه این نشست تاکید داشت: پویایی شهرستان فیروزکوه در روستاهای آن متمرکز شده است.
 
مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار فیروزکوه در ادامه اظهار داشت: استان تهران در این حوزه روند خوبی نسبت به دیگر استان های کشور داشته است.
وی تصریح کرد: در سال ۹۵ برای ۷ روستای فیروزکوه، در سال ۹۶، ۱۱ روستا و در سال جاری ۴ روستا فرایند ابلاغ طرح های هادی انجام شده است.
این مقام مسئول در خصوص روستای سله بن خاطرنشان کرد: با توجه به احداث سد نمرود، مسائل متنابه روستای سله بن در دو بعد عمرانی و اجتماعی می باشدکه کمتر به بعد اجتماعی آن پرداخته شده است؛ همانطور که مطالعات و اقداماتی صورت گرفته باید نظر مردم که ذینفعان اصلی هستند با ایجاد زیر ساختهای لازم و فراهم کردن زمینه های اجتماعی برای منتقل کردن به منطقه جدید جلب شود .
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 18 تير 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 57