En
تاریخ : پنجشنبه 14 تير 1397
کد 4322

فرماندار فیروزکوه در جلسه شورای مشورتی جوانان شهرستان: جوانان آرمان گرا هستند و به حداقل ها رضایت ندارند؛ جامعه، امروزه به این نگرش نیاز دارد.

شورای مشورتی جوانان شهرستان فیروزکوه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه جلسه شورای مشورتی جوانان شهرستان به ریاست مهندس یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان و با حضور معاونین فرمانداری ، روسای ادارات و جمعی از جوانان شهرستان روز چهارشنبه 13 تیرماه در محل فرمانداری برگزار شد
یوسفی جمارانی در جمع جوانان شهرستان فیروزکوه اظهار داشت: شایسته ترین افراد برای تصمیم سازی در حوزه جوانان، خود آنها هستند.
وی با اشاره به شورای مشورتی جوانان ادامه داد: این جلسه آغاز نگرشی نو در بحث مسائل جوانان است. ایجاد فضای صمیمی میان مسئولین و جوانان میتواند منجر به بهبود کیفیت تصمیمات حوزه جوانان شود.
این مقام مسئول با اشاره به بعد عمومی شورای مشورتی جوانان بیان داشت: این قشر از جامعه بسیار تاثیرگذار هستند و امروزه در جهت توانمند سازی شهرستان به جوانان نیاز داریم.
فرماندار فیروزکوه تصریح کرد: این شورا قصد ورود به تصمیمات دستگاه های اجرایی را نخواهد داشت؛ در این شورای مشورتی، جوانان نظرات خود را در جهت افزایش کیفیت و کاربردی تر شدن عملکرد ادارات ارائه خواهند کرد.
یوسفی جمارانی تاکید کرد: جوانان جامعه باید برای پذیرفتن مسئولیت و انجام امور کشور آماده شوند چرا که آینده سازان جامعه هستند.
همچنین خاطر نشان کرد: بسیاری از افراد در حوزه جوانان مسئولیت دارند اما با توجه به اینکه این قشر مسائل و مشکلات متفاوتی دارند، تلاش های صورت گرفته پاسخگوی نیاز آنها نبوده است و باید با همکاری و تعامل در صدد رفع نیازهای این قشر موثر در جامعه برآییم.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 14 تير 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 79