En
تاریخ : پنجشنبه 24 خرداد 1397
کد 4300

جلسه شورای عشایر شهرستان فیروزکوه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه جلسه شورای عشایر شهرستان به ریاست مهندس یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان و با حضور مدیرکل امور عشایر استان تهران و دیگر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید
فرماندار فیروزکوه در جلسه عشایری: در خصوص بحث سازه های عشایر در سنوات گذشته سازه ها، سازه های قابل حمل بوده و اگر این اتفاق رخ دهد به نظر بهتر خواهد بود و مشکلات قانونی بروز نخواهد کرد.
وی افزود: با توجه به اینکه خیلی از مناطق و مراتع شهرستان دارای زاغه است و پاسخگوی نیاز دامداران میباشد در صورت نیاز با نظریه کارشناسی با مصالح بومی احداث گردد و حتی الامکان به صورت سازه های قابل حمل اجرا گردد، چون در این فرایند اگر اجازه ساخت و ساز داده شود جلوگیری از آن در آینده امکان پذیر نخواهد بود.
همچنین در ادامه گفت: از الویت های اول عمرانی بازگشایی و تسطیح ایل راه هاست که پیشنهاداتی دریافت گردیده که نیاز به بررسی در کمیته برنامه ریزی میباشد تا از طریق پیمانکاران زبده عملیاتی گردد.
وی تاکید کرد: بحث خدمات بهداشتی یکی از موارد مهمی است که لحاظ نمودن احداث حمام کنه و حمام عمومی در این حوزه باید پیگیری گردد. همچنین پروژکتورهای آفتابی برای روشنایی  یکی دیگر از نیازهای مهم است  که باید به صورت پرتابل و قابل حمل اجرا گردد که البته با توجه به محدودیت ریالی باید در دستور کار قرار بگیرد.
مهندس یوسفی جمارانی تصریح کرد: در خصوص راه های عشایری حوزه فنی اقدام به ارزیابی نموده و در حال بررسی میباشد.
فرماندار فیروزکوه ضمن استقبال از حضور عشایر و طرح مشکلاتشان در جلسه خطاب به آنها تاکید کرد: هر اقدامی در این رابطه صورت گیرد در جهت حفظ منافع عشایر خواهد بود. 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 24 خرداد 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 39