En
تاریخ : چهارشنبه 23 خرداد 1397
کد 4298

جلسه هماهنگی برگزاری نماز عید سعید فطر در شهرستان فیروزکوه

جلسه هماهنگی برگزاری نماز عید سعید فطر به ریاست مهندس کریمی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و با حضور مسئولین ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .
در ابتدای این جلسه کریمی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، ماه رمضان را ماه خود سازی و خدا شناسی برشمرده و قبولی طاعات و عبادات همه عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت نمودند.
کریمی با اشاره به زحمات همه دستگاه ها و نهادها که در جهت برگزاری هرچه باشکوه تر راهپیمایی روز قدس تلاش نمودند، از ایشان تقدیر و تشکر نمود و اظهار داشت: مردم همیشه در صحنه شهرستان بار دیگر با حضور در راهپیمائی باشکوه روز قدس انزجار خود را از آمریکا و رژیم صهیونیستی اعلام نموده که جا دارد از حضور همیشگی و فعال آنان تقدیر و تشکر نمایم.
وی با اشاره به شبهای قدر اظهار داشت: قرآن کتابی است کامل که تمامی جوانب زندگی بشریت را در برگرفته و برای هر لحظه از زندگی انسانها و مسلمانان برنامه ای طرح ریزی نموده است.
کریمی گفت: در این کتاب کمی و کاستی وجود ندارد و راهنمای بسیار خوبی برای انسانهاست و ما به عنوان یک مسلمان افتخار می کنیم این کتاب کامل از آن مسلمانان بوده و برای هدایت بشریت نازل شده است.
معاون سیاسی انتظامی با اشاره به فرارسیدن عید سعید فطر گفت: مسلمانان پس از یک ماه روزه داری برای تشکر از خداوند متعال در صفوف وحدت آفرین و به هم پیوسته در نماز عید سعید فطر شرکت نموده و از خدای خود تشکر می نمایند.
لذا برای هماهنگی برگزاری نماز عید سعید فطر، این جلسه تشکیل شده و از همه عزیزان میخواهیم همچون گذشته با تلاش و پیگیری نسبت به  برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم تلاش نمایند.
در ادامه جلسه هریک از اعضاء به بیان نظرات خود پرداخته و پس از بحث و تبادل نظر مواردی جهت اجرا تصویب شد.


 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 خرداد 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 69