En
تاریخ : جمعه 18 خرداد 1397
کد 4292

مهندس یوسفی جمارانی فرماندار فیروزکوه در سخنرانی روز جهانی قدس:

مطمئن باشید که راهپیمایی روز قدس حرکتی جمعی ، عدالت خواهانه ، حق طلبانه و از مصادیق بارز عمل صالح است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه مهندس یوسفی جمارانی فرماندار فیروزکوه در جمع مردم ولایتمدار شهرستان بیان داشت: در چهلمین سالروز قدس حمایت خود را ازمردم مظلوم و ابراز انزجارتان را از حکومت ظالم و کودک کش رژیم صهیونیستی ابراز کردید؛ تاریخ این مرز و بوم به وجود شما افتخار خواهد کرد. در هفتادمین سالروز اشغال فلسطین حق مسلمانی را به جا آوردید.
مهندس یوسفی جمارانی فرماندار فیروزکوه در سخنرانی روز جهانی قدس سال 97 خطاب به مردم گفت: مطمئن باشید که راهپیمایی روز قدس حرکتی جمعی ، عدالت خواهانه ، حق طلبانه و از مصادیق بارز عمل صالح است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه مهندس یوسفی جمارانی فرماندار فیروزکوه در جمع مردم ولایتمدار شهرستان بیان داشت: در چهلمین سالروز قدس حمایت خود را ازمردم مظلوم و ابراز انزجارتان را از حکومت ظالم و کودک کش رژیم صهیونیستی ابراز کردید؛ تاریخ این مرز و بوم به وجود شما افتخار خواهد کرد. در هفتادمین سالروز اشغال فلسطین حق مسلمانی را به جا آوردید.
وی در ادامه اظهار داشت: روز قدس یادگار عظیم شان امام خمینی (ره) است که بار دیگر با حضور پر رنگ خود قدرشناسی خود را به ایشان به منصه ظهور گذاشتید.
مهندس یوسفی جمارانی به نقل از مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) در خصوص روز قدس افزود: این آبروی ملت و دولت ایران است و نقطه قوت نظام است.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: اعلامیه تاریخی حضرت امام در 17 مرداد 1358 و تعیین آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس توسط رهبر کبیر انقلاب از دو منظر قابل تحلیل است؛ نخست اینکه روند مذاکرات ننگین و ظالمانه صلح سران کشورهای عربی و رژیم اشغالگر قدس را دگرگون کرد و این ابتکار با بهره گیری پتانسیل نیروهای مردمی مسلمان در سراسر کشورهای اسلامی فارق از رهبران فاسد باعث شد تا یک حرکت مردمی شکل بگیرد و با هم راستا کردن آنها در یک اقدام جهانی افکار عمومی دنیا را متوجه ظلمی که به مردم مظلوم فلسطین روا می شود، نمود و به نفع مردم فلسطین تغییر داد.
وی ادامه داد: زمانی که رسانه های استکباری، دنیا را برای پذیرش ظلم با رنگ و لعاب صلح آماده می کردند این اقدام مبارک از نیات شوم رژیم صهیونیستی و عدم پایبندی این رژیم به شعارهای خودشان پرده برداشت.
فرماندار فیروزکوه اظهار داشت: بعد از تجربه تلخ دو جنگ جهانی قرار بر تاسیس سازمان ملل و تنظیم اعلامیه جهانی حقوق بشر شد و تمام ملت ها و دولت ها پیمان بر صلح پایدار بستند اما رژیم صهیونیستی که با حمایت کشورهای غربی به عضویت سازمان ملل درامد اما تقریبآ تمام قطعنامه های این سازمان را نقض کرد و کمترین اعتنایی به حقوق سازمان ملل نداشته است و با یاغی گری تمام ،همچنان به تجاوز و کشتار غیر نظامیان و محاصره مردم غزه تجاوز به کشور سوریه و لبنان و ترور مخالفین خود در سراسر جهان مشغول است.و آخرین نمونه آن هم کشتار گسترده فلسطینیان در این روزهاست.
وی افزود: دولت های غربی که حامی این رژیم هستند، و در راس آنها آمریکا و رئیس جمهور نامتعادش ترامپ به دلیل  اقدام غیر قانونی و خلاف مقررات بین المللی  در انتقال سفارت خود به بیت المقدس و حمایت از انتقال پایتخت رژیم اشغالگر صهیونیستی به قدس شریف وحمایت از آن در قطره قطره خونی که این روزها درسرزمین فلسطین بر زمین  ریخته میشود شریک جرم هستند.
همچنین افزودند منظر دوم اهمیت اعلام روز قدس از جانب امام راحل این است که استکبار در طول ۲۰۰ سال گذشته همه ی تلاش خود را کرده تا میان کشورهای اسلامی تفرقه های قومی، امتی و نژادی را ایجاد کند و امت اسلام را چند پاره کند که با این اقدام هوشمندانه حضرت امام، مجددآ وحدت میان امت های اسلامی حکم فرما شد؛ و دوره گردی سران رژیم صهیونیستی این روزها در منطقه و کشورهای غربی، تلاش های مذبوحانه ای که حاکی از ناتوانی آنها در برابر  بیداری ملت های مسلمان و به حاشیه راندن مسئله فلسطین به عنوان مسئله اول جهان اسلام است.
مهندس یوسفی جمارانی در ادامه گفت: در خصوص اظهارات نابخردانه وزیر امور خارجه آمریکا  درباره ایران هم باید گفت که قدری تاریخ را مطالعه نمایند و از آن عبرت بگیرند؛ قلدری در برابر ملت ها به ندرت توفیق داشته است اما تاریخ چند هزار ساله ایران اسلامی حاکی از این است که مردم ایران هرگز در برابر خارجی ها تسلیم نمی شود.
همچنین افزود: ما در عین تنوع سلایق در داخل در برابر تهدید خارجی متحد هستیم و به هر گونه تهدید و تجاوز خارجی پاسخ دندان شکنی خواهیم داد.
 
 
  • نوشته شده
  • در جمعه 18 خرداد 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 68