En
تاریخ : پنجشنبه 17 خرداد 1397
کد 4290

مهندس یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان فیروزکوه با صدور پیامی مردم را به شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

مهندس یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان فیروزکوه با صدور پیامی مردم را به شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
                                                                             بسم الله الرحمن الرحیم

                              روز قدس یادآور درایت و عمق شناخت بنیانگذار جمهوری اسلامی ، حضرت امام خمینی (ره)

فرماندار شهرستان فیروزکوه با صدور پیامی مردم را به شرکت پرشورتر از سال های قبل با توجه به حساسیت فراوان منطقه ای و بین المللی در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
در این پیام آمده است: امروز جوانان، مردان و زنان و کودکان و کهنسالان فلسطینی و لبنانی با مقاومتی مثال زدنی و پولادین دژ محکمی در برابر زیاده خواهی استبداد بین المللی و امپریالیسم جهانی تشکیل داده و با پیروزی های غرور آفرین مایه عزت مسلمانان و آزادیخواهان جهان شده و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و استکبار جهانی زده اند. صهیونیست غاصب باید بداند حکومت اسلامی و به ویژه مردم شریف و انقلابی ایران همواره از حقوق به حق ملت فلسطین حمایت کرده و غده سرطانی اسرائیل غاصب را محکوم می کند.
روز جهانی قدس امسال در شرایطی آغاز می شود که تحولات جهانی و منطقه ای لرزه بر اندام جهانخواران و مستبدان انداخته است و زورگویان غاصب از ترس فروپاشی کانونهای پوسیده قدرت به هر ترفندی متوسل می شوند. برای جبران شکستها و سرخوردگی از مقاوت حزب ا... لبنان از مردم سوریه انتقام می گیرند و ساکنان بی دفاع غزه را به شهادت می رسانند و هر روز بر طبل های تهدید توخالی می کوبند . درود بر امام راحل عظیم الشان باد که با بینش الهی خویش روز قدس را همچون جریانی خروشان برای از میان برداشتن غده سرطانی خاورمیانه و اربابان مستکبر رژیم صهیو نیستی قرار داد وحرکتهای آزادیخواهانه مسلمانان منطقه مصداقی بر موفقیت این صراط مستقیم است.
ضمن اعلام انزجار از رژیم منفور صهیونیستی و استکبار جهانی از مردم شریف، متدین و ولایتمدار شهرستان فیروزکوه دعوت       می شود باحضور یکپارچه و پرشور خود در راهپیمایی روز قدس همگام با مردم عزیز ایران اسلامی ضمن حمایت بی‌دریغ از مبارزات ملت مظلوم غزه و فلسطین بار دیگر وحدت و قدرت اسلامی خود را در معرض دید جهانیان قرارداده و سکوت وقیحانه و مذبوحانه کشورهای سلطه گر بین المللی و منطقه ای را محکوم نموده و به تبعیت از مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بر خط مستقیم ايستادگی و مقاومت به عنوان تنها راه حل مساله فلسطین پافشاری کنند.
امسال اهمیت گرامی داشت روز قدس بیشتر از همیشه است و جهان اسلام و مجامع اسلامی باید قدرتمندانه تر از سال های قبل به یاری مردم مقاوم فلسطین بشتابند، انتقال سفارت ایالات متحده به بیت المقدس باعث شده تا مراسم روز قدس امسال کانون توجهات جهانی باشد .


                                                                                 مهدی یوسفی جمارانی
                                                                             فرماندار شهرستان فیروزکوه
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 17 خرداد 1397
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 30